VEVOR LPS25-6BP-180 karstā ūdens cirkulācijas sūknis, 220 V, 45 W, 60 l/min, augstas efektivitātes cirkulācijas sūknis ar EMC automātisku ūdens cirkulāciju, 38 mm vītņots NPT pieslēgums, paredzēts ūdens sildītāju sistēmām
Produktkod: LWKJNPBB6M60A5Q0KV2
Inklusive moms Leverans beräknas vid betalningstillfället
Beskrivning
Īpašības un informācija
Augsta veiktspēja un energoefektivitāte:
Aizvietošanas modeļa numurs: 25-60/180. Augstas efektivitātes cirkulācijas sūknis ar ECM pastāvīgā magnēta motoru samazina enerģijas zudumus, pateicoties progresīvai elektroniskās komutācijas tehnoloģijai. Nodrošina maksimālo plūsmas ātrumu 60 l/min un pacelšanas augstumu 6 m, vienlaikus samazinot elektroenerģijas patēriņu un uzlabojot apkures efektivitāti. Aprīkots ar 38 mm vītņotu pieslēgumu, piemērots esošo cirkulācijas sūkņu nomaiņai karstā ūdens sistēmās. Energoefektivitātes klase: A.
Inteliģenti vadības režīmi:
Zems trokšņa līmenis:
Izturīga konstrukcija:
Daudzpusīgi piederumi:
Komplektā ietilpst divi 38 mm × 25 mm čuguna adapteri un gumijas blīvgredzeni, kas nodrošina saderību ar izplatītākajiem cauruļvadu diametriem un atvieglo gan jaunu sistēmu uzstādīšanu, gan esošā aprīkojuma nomaiņu.
Produkta specifikācija
Modeļa numurs: LPS25-6BP-180
Maksimālais plūsmas ātrums: 60 l/min
Maksimālais pacelšanas augstums: 6 m
Maksimālais jaudas patēriņš: 45 W (EEI ≤ 0,23)
Savienojuma veids: 38 mm vītņots pieslēgums
Piemērotā ūdens temperatūra: 2 °C līdz 110 °C