VEVOR LPS25-8BP-180 karstā ūdens cirkulācijas sūknis, 220 V, 60 W, 67 l/min, augstas efektivitātes cirkulācijas sūknis ar EMC automātisku ūdens cirkulāciju, 38 mm vītņots NPT pieslēgums, paredzēts ūdens sildītāju sistēmām
Produktkod: LWKJNPBB8M67FIBT5V2
Inklusive moms Leverans beräknas vid betalningstillfället
Beskrivning
Īpašības un informācija
Augsta veiktspēja un energoefektivitāte:
Aizvietošanas modeļa numurs: 25-80/180. Augstas efektivitātes cirkulācijas sūknis ar ECM pastāvīgā magnēta motoru samazina enerģijas zudumus, pateicoties modernai elektroniskās komutācijas tehnoloģijai. Nodrošina maksimālo plūsmas ātrumu 67 l/min un pacelšanas augstumu 8 m, vienlaikus samazinot elektroenerģijas patēriņu un uzlabojot apkures efektivitāti. 38 mm vītņotais pieslēgums ļauj viegli aizvietot esošos cirkulācijas sūkņus karstā ūdens sistēmās. Energoefektivitātes klase: A.
Inteliģenti vadības režīmi:
Zems trokšņa līmenis:
Izturīga konstrukcija:
Daudzpusīgi piederumi:
Komplektā ietilpst divi 38 mm × 25 mm čuguna adapteri un gumijas blīvgredzeni, kas nodrošina saderību ar izplatītākajiem cauruļvadu diametriem un atvieglo gan jaunu sistēmu uzstādīšanu, gan esošā aprīkojuma nomaiņu.
Produkta specifikācija
Modeļa numurs: LPS25-8BP-180
Maksimālais plūsmas ātrums: 67 l/min
Maksimālais pacelšanas augstums: 8 m
Maksimālais jaudas patēriņš: 60 W (EEI ≤ 0,23)
Savienojuma veids: 38 mm vītņots pieslēgums
Piemērotā ūdens temperatūra: 2 °C līdz 110 °C