Preču atgriešanas noteikumi:

Mēs esam par apmierinātiem klientiem.

Preču atgriešanai nav jāraksta iesniegums. Ja vēlaties atgriezt preci zvaniet mums vai rakstiet Whatsapā uz +371 200 22 881 vai arī rakstiet brīvā formā e-pastu uz info@ledakcijas.lv ar pasūtījuma numuru. Būsim pateicīgi, ja pieminēsiet atgriešanas iemeslu. Pēc apstiprinājuma saņemšanas jums vai vai kādai citai personai ar ko vienosieties prece jānogādā veikalā

LEDakcijas.LV Cesvaines ielā 15a, Rīgā vai arī nosūtiet ar Omniva pakomātu starpniecību uz Saharova ielas 2 Mego pakomātu norādot saņēmēja numuru +371 200 22 881 un problēmas aprakstu. Atgrieztajai precei jābūt tieši tādā stāvoklī, kādā tā ir saņemta - oriģinālajā iepakojumā (vai kastītē), bez lietošanas pazīmēm.

Naudu atgriezīsim 1 dienas līdz nedēļas laikā pēc atgrieztās preces saņemšanas (izņemot maksu par preces piegādi). Preces atpakaļ nodošanas izdevumi pasta, kurjera vai transporta ir jāsedz klientam izņemot gadījumus, kad prece ir brāķēta vai neatbilst aprakstam.

Mēs izskatīsim problēmu un vienosimies par Jums izdevīgāko situācijas risinājumu. Prece netiek mainīta un labota, ja bojājumi radušies, neievērojot lietošanas instrukcijas un noteikumus.

Nepalaid neko garām!

Saņem jaunākos piedāvājumus, informāciju par akcijām un aktuālos promo kods savā e-pastā!